Ból po „internetowym” rozstaniu

erotyczny-sex-telefonObecnie coraz więcej związków przenosi się z realnego świata do rzeczywistości wirtualnej. Istnieje również mnóstwo par, które nie tylko korespondują ze sobą, używając do tego celu komputera, ale i poznały się dzięki niemu. Niezależnie od tego, gdzie zapoczątkował się albo, w jaki sposób jest prowadzony związek – istnieje ryzyko, że prędzej czy później dobiegnie on końca. Może być to spowodowane przez wiele czynników – zdrada, niezgodność charakterów lub nowe zauroczenie należą do najczęściej występujących przesłanek rozstań. Szczególnie narażone są na nie właśnie „internetowe” miłości, które tak często muszą zmagać się z dodatkowymi trudnościami – próbami czasu i odległości. Przez sieć czy „na żywo” – rozpad relacji damsko-męskiej zawsze boli tak samo. Jak poradzić sobie z tym cierpieniem?

Co zrobić po odejściu ukochanej osoby?

Po odejściu partnera, należy przede wszystkim wyrzucić ze swojego otoczenia wszystko to, co mogłoby przywoływać na myśl jego osobę. Jeśli mieszkaliśmy razem – mogło się tego nazbierać całkiem sporo. Dużo łatwiej jest, gdy chodzi o zamknięcie rozdziału, który nie wydostał się „do realu”. Wtedy raczej nie jesteśmy w posiadaniu przedmiotów kojarzących się nam z ex. Nie powinniśmy także chodzić tam, gdzie spędzaliśmy wspólnie czas.

erotykaW pierwszych miesiącach po zakończeniu romansu warto nie szczędzić sobie aktywności fizycznej. Dodatkowe zajęcia, w trakcie których wyciśniemy z siebie siódme poty – pomogą nam szybciej zapomnieć o bólu, gdyż nie będziemy mieć czasu na myślenie. Dobrym pomysłem jest zapisanie się na jakiś wyczerpujący trening – np. boksu, czy nawet mniej wyniszczające czynności, jak pilates.

Nie wolno nam tłumić emocji wywołanych rozstaniem. Jeśli potrzebujemy sobie popłakać – nie trzeba się krępować. To pomaga.

Szczęśliwy związek to seks, randki, wyjścia do kina oraz wspólne kolacje albo agro-estetyka.pl/seks-oferty. Jego koniec oznacza jedynie płacz i rozpamiętywanie przeszłości. Nie jest to jednak tragedia – po każdej burzy wychodzi słońce, wszystko się układa i mamy szansę znów kogoś poznać!